Staráme se o své zaměstnance

Naším cílem jsou nejen spokojení zákazníci, ale i spokojení zaměstnanci. Pro naši firemní kulturu je charakteristická plochá hierarchie a týmová spolupráce mezi různými odděleními a zeměmi. V naší společnosti vytváříme pracovní kulturu, která podporuje důvěru, respekt a různorodost a kde je oceněn každý jednotlivec, který zde dostane příležitost naplnit svůj potenciál. Naši zaměstnanci jsou základem úspěchu celé společnosti, a proto se věnujeme profesionálnímu rozvoji každého člena týmu. Rozvoj pracovních sil považujeme za investici do společnosti, protože vzdělaní zaměstnanci s vysokou motivací představují základ udržitelného úspěchu.  

Rozvoj lidských zdrojů ve společnosti se soustředí na:

 

  •     Individuální školení a kariérní plány
  •     Program rozvoje schopností vedení
  •     Každoroční hodnotící pohovory
  •     Každoroční zaměstnanecký průzkum
 
Aktuálně hledáme kolegy na tato místa

 

 IT Specialista
více informací na jobs.cz

 Obchodní zástupce hygiena pro Prahu
více informací na jobs.cz

 Pracovníci do skladu Praha
více informací na telefonním čísle vedoucího skladu Petra Šubrta 602 489 051 

  Pracovníci do skladu Ostrava
více informací na jobs.cz

 

 

Žena s blond vlasy v modré blůzce na pohovoru
Neustále rosteme...

proto hledáme posily do našeho týmu v České republice s možným nástupem ihned, ale také pro náš strategický rozvoj od roku 2019.

Hledáme nadšené, talentované uchazeče, se zájmem pracovat v atraktivní firmě (muže/ženy):

Referenty do prodejního oddělení (Customer Service Center)
Obchodní zástupce
Referenty do oddělení nákupu
Key Account/Produkt Management
Pracovníky do oddělení marketingu
Pracovníky do skladu

Technické pracovníky v oblasti:

  •     Grafický papír - Printing
  •     Packaging + industrial packaging
  •     Office
  •     Visual communication
Skupina kolegů ve formálním oblečení

Společnost EUROPAPIER - BOHEMIA, spol. s r. o., založena v roce 1993, je členem Europapier Group, která se stala v průběhu více než 4 desetiletí lídrem na trhu ve velkoobchodním prodeji papíru ve střední a východní Evropě a má pobočky ve 13 evropských zemích.

Pod mottem „Serving your success“ nabízíme našim zákazníkům široký sortiment papíru a papírových produktů v oblasti obalů, office, design a hygieny.

Nabízíme zázemí mezinárodní skupiny, práci plnou výzev a zajímavých i náročných činností. Samozřejmostí je možnost osobního i profesního rozvoje a příjemná pracovní atmosféra vytvořená na základě zodpovědnosti, špičkových výkonů a respektu.

Máte-li zájem o kariéru v Europapieru a chcete se stát součástí našich budoucích úspěchů, pak pro získání více informací zašlete žádost s názvem Vámi vybrané pozice na emailovou adresu r.vomackova(at)europapier.cz.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Pokud se chcete ucházet o místo, zašlete veškeré podklady (přihlášku, životopis s fotografií) v souboru PDF na následující adresu:

 jobs(at)europapier.cz